Szczegóły oferty

Specjalista ds. dofinansowań power-tech wałcz

Power-tech

OFERTA NIEAKTUALNA

wałcz, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Wałcz
Artykuł specjalista ds. dofinansowań power-tech wałcz - obrazek nagłówkowy

jesteśmy producentem systemów wycinania laserowego.
tworzymy markę eagle – poprzez oferowanie wycinarek wykorzystujących najnowocześniejsze technologie tj. lasery światłowodowe, polimerobeton i włókno węglowe.
naszą firmę tworzą ludzie. ludzie młodzi, kreatywni, czerpiący z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. tym co nas łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy to chęć tworzenia najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie.
w związku z dynamicznym rozwojem obecnie szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowisko:

s p e c j a l i s t a d s. d o f i n a n s o w a ń

opis stanowiska:

rozliczanie projektów finansowanych z efrr;
prowadzenie dokumentacji projektowej;
kontrola nad prawidłową realizacją budżetu;
przygotowanie wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności;
planowanie płatności dla kontrahentów i uczestników projektów;
monitorowanie zgodności postępu rzeczowego z finansowym;
kontakty z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi;
współpraca z działem księgowości.

wymagania:

doświadczenie w rozliczaniu projektów;
skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;
komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w swoją pracę;
znajomości procedur związanych z realizacją projektów współfinansowanych z efrr;
znajomości aktualnych zasad i wytycznych dotyczących efrr;
znajomość systemów sl2014 i/lub lsi.

oferujemy:

interesującą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku;
stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę;
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
niezbędne narzędzia pracy;

cv z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy.

prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97, dz.u nr 133 poz. 833).