Szczegóły oferty

Specjalista ds. czynszów i rozliczeń mediów K/M

MIĘDZYZAKŁADOWE SPÓŁDZIELCZE ZRZESZENIE BUDOWY DOMÓW MIESZKALNYCH "OCHOTA"

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-06

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Artykuł Specjalista ds. czynszów i rozliczeń mediów K/M - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: Pakiet MS Office - inne zawody: Specjalista do spraw rachunkowości podatkowej, staż: 2 lat
  • Wymagane wykształcenie średnie ekonomiczne
  • znajomość pakietu Office, 2-letnie doświadczenie w spółdzielni mieszkaniowej Oferta winna zawierać: 1. Curriculum Vitae z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie informacji i przechowywanie danych osobowych w celu rekrutacji, 2. list motywacyjny, 3. oświadczenie o niekaralności. Oferty należy składać do dnia 11.06.2018 r. do godz. 16:00 w zamkniętych kopertach z dopiskiem: "Konkurs - specjalista ds. czynszów i rozliczeń mediów" w siedzibie Spółdzielni przy ul. Opaczewskiej 43 w Warszawie, IV piętro (tel. 22 867 22 45).

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).