Podstawowe informacje

Specjalista ds. czynszów i rozliczeń mediów K/M

MIĘDZYZAKŁADOWE SPÓŁDZIELCZE ZRZESZENIE BUDOWY DOMÓW MIESZKALNYCH "OCHOTA"

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
06-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. czynszów i rozliczeń mediów K/M

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe, typ: ekonomiczne - umiejętności: Pakiet MS Office - inne zawody: Specjalista do spraw rachunkowości podatkowej, staż: 2 lat
  • Wymagane wykształcenie średnie ekonomiczne
  • znajomość pakietu Office, 2-letnie doświadczenie w spółdzielni mieszkaniowej Oferta winna zawierać: 1. Curriculum Vitae z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie informacji i przechowywanie danych osobowych w celu rekrutacji, 2. list motywacyjny, 3. oświadczenie o niekaralności. Oferty należy składać do dnia 11.06.2018 r. do godz. 16:00 w zamkniętych kopertach z dopiskiem: "Konkurs - specjalista ds. czynszów i rozliczeń mediów" w siedzibie Spółdzielni przy ul. Opaczewskiej 43 w Warszawie, IV piętro (tel. 22 867 22 45).

Zakres obowiązków:

  • jw.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018