Szczegóły oferty

Specjalista ds. Controllingu

Aplikacje Krytyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-20

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o., firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla Ministerstwa Finansów, poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe zadania:

  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników,
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów,
  • Kontrola kosztów stałych i zmiennych,
  • Analiza kosztów funkcjonowania Spółki,
  • Analiza kosztów operacyjnych i Zarządu,

Idealny kandydat powinien posiadać/znać:

  • 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w controllingu lub audycie,
  • Wykształcenie wyższe specjalność: rachunkowość / controlling / audyt / finanse,
  • Znać zagadnienia z obszaru finansów i rachunkowości,
  • Znać przede wszystkim MS Excel na poziomie bardzo dobrym,
  • Posiadać wysoko rozwinięte zdolności myślenia analitycznego,
  • Być terminowy, sumienny i dokładny,
  • Umieć organizować pracę własną oraz ustalać priorytety,
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

świetna atmosfera
atrakcyjne wynagrodzenie
kawa i herbata
parking dla rowerów

biuro w centrum Warszawy
doświadczony zespół
prywatna opieka medyczna
ciekawe projekty

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku proszone są o przesyłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chmielna 85/87, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”