Szczegóły oferty

Specjalista ds. cen transferowych

CD PROJEKT S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-10-12

Data pierwszej publikacji:
2018-10-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-13

Data wygaśnięcia:
2018-11-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

CD PROJEKT RED, to niezależne studio developerskie znane na świecie dzięki kultowej serii gier RPG Wiedźmin. Naszą misją jest tworzenie najlepszych na świecie gier RPG oraz dzielenie się tą pasją z innymi. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć otoczenie nie tylko profesjonalne i twórcze, ale także przyjazne, gdzie pracownicy znają się i wzajemnie o siebie dbają.

W związku z błyskawicznym tempem rozwoju Studia poszukujemy osoby, która dołączy do naszego podatkowego dream team. Jeżeli posiadasz doświadczenie w obszarze cen transferowych, lubisz pracę zespołową i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI W KILKU SŁOWACH

Chcielibyśmy Ci powierzyć przygotowanie oraz aktualizowanie polityki cen transferowych w Grupie Kapitałowej CD PROJEKT S.A., nadzór nad jej przestrzeganiem oraz sporządzanie dokumentacji cen transferowych. Przekażemy Ci odpowiedzialność za analizy modeli biznesowych podmiotów funkcjonujących w Grupie Kapitałowej, przygotowywanie analiz finansowych (benchmarking studies) oraz kalkulacji transakcji realizowanych pomiędzy podmiotami powiązanymi, a ponadto:

  • Przygotowywanie opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa podatkowego.
  • Przygotowywanie projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi.
  • Analiza treści zawieranych przez spółki w Grupie umów, porozumień, aneksów pod kątem eliminacji ryzyk podatkowych a także identyfikacji obowiązków podatkowych.
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych.
  • Prowadzenie szkoleń dla wewnętrznych działów w spółkach z Grupy Kapitałowej.
  • Udział w pracach zespołów projektowych celem zapewnienia efektywności i prawidłowości kalkulacji podatków.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, prawo oraz pokrewne.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze cen transferowych.
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego.
  • Otwartość na inne obszary podatkowe.
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz benchmarking studies oraz w projektach uzasadnienia ekonomicznego transakcji wewnątrzgrupowych.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, rozwinięte zdolności analityczne i skrupulatność.
  • Terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

CO OFERUJEMY W ZAMIAN?

  • Pracę pełną wyzwań, w międzynarodowym środowisku pasjonatów.
  • Możliwość rozwoju, pogłębienia dotychczasowego doświadczenia oraz zdobycie nowych umiejętności.
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, budżet szkoleniowy oraz liczne wydarzenia integracyjne.
  • Całodobową firmową siłownię z trenerem personalnym :)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach prowadzonych przez CD PROJEKT S.A.”
bottom