Szczegóły oferty

Specjalista ds. budowy i remontów dróg

CONCEPT PLUS SP. Z O. O.

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin pokaż na mapie

Data dodania:
2018-10-30

Data pierwszej publikacji:
2018-10-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 10100 EUR

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Specjalista ds. budowy i remontów dróg - obrazek nagłówkowy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. budowy i remontów dróg (k/m)
Miejsce pracy: region północno-zachodnich Niemiec (Bremerhaven, Bremen, Jaderberg, Oldenburg i Vechta)

Firma, dla której rekrutujemy, jest wiodącym na rynku międzynarodowym koncernem specjalizującym się w budowie dróg i autostrad.

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn i urządzeń budowlanych wykorzystywanych do budowy dróg, a zwłaszcza kładzenia nawierzchni asfaltowych
• Typowe prace drogowe

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:
• Wykształcenie zawodowe w zakresie technicznym np. jako pracownik drogowy (k/m) oraz doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn budowlanych byłoby atutem
• Prawa jazdy kat. B
• Samodzielności, zaangażowania oraz odpowiedzialności
• Znajomości języka niemieckiego
• Zdolności do szybkiego przystosowania się
• Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 14,95 € brutto/h w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. 3 Maja 7 lok. 1 | PL 20-078 Lublin

Tel: 0048 81 440 09 70, 0048 81 440 09 72
Tel. kom.: 0048 505 865 048 178, 505 865 179 505
@ | www.cp-personel.pl