Podstawowe informacje

Specjalista ds. BHP

OFERTA NIEAKTUALNA

Wejherowo, Pomorskie

Data publikacji:
06-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. BHP

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: polski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • umiejętnośc prowadzenia szkolen BHP( wstępne , okresowe, stanowiskowe). Znajomość procedur postepowania w razie wypadków, znajomość przepisów BHP.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp, udział w ocenie ryzyka, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy. Prowadzenie dokumentów bhp, prowadzenie szkoleń bhp.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie I Brygady Pancernej WP 32 Wejherowo 84-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 26.06.2018