Szczegóły oferty

Specjalista ds. BHP

OFERTA NIEAKTUALNA

wejherowo, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-06-08

Data pierwszej publikacji:
2018-06-06

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-26

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. BHP - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: polski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • umiejętnośc prowadzenia szkolen BHP( wstępne , okresowe, stanowiskowe). Znajomość procedur postepowania w razie wypadków, znajomość przepisów BHP.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp, udział w ocenie ryzyka, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy. Prowadzenie dokumentów bhp, prowadzenie szkoleń bhp.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie I Brygady Pancernej WP 32 Wejherowo 84-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).