Szczegóły oferty

Specjalista ds. BHP

AJ Fabryka Mebli Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

słupsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-30

Data pierwszej publikacji:
2018-05-28

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-27

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. BHP - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • posiadanie uprawnień: BHP - umiejętności: BHP
  • Umiejętność sporządzania raportów i analiz
  • Umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Doświadczenie: co najmniej 1 rok stażu pracy jako straszy specjalista ds. BHP
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub wykształcenie wyższe + studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Wymagana znajomość przepisów dot. BHP
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, organizacji pracy własnej

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków pracy
  • Zminimalizowanie ryzyka występowania wypadków przy pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP przez pracowników
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP, m.in. ogólnych, okresowych
  • Współdziałanie z kierownictwem w zakresie tworzenia kultury bezpiecznej pracy
  • Prowadzenie rejestrów dot. spraw BHP wymaganych przepisami prawa
  • Dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Nadzorowanie oraz zlecanie przeprowadzenia badań czynników szkodliwych dla zdrowia, prowadzenie rejestrów
  • Realizowanie zadań związanych z wypadkami przy pracy
  • Gospodarka środkami ochrony indywidualnej oraz odzieżą i obuwiem roboczym
  • Przygotowywanie instrukcji stanowiskowych oraz tworzenie wewnętrznych procedur
  • Współpraca w zakresie przeprowadzenia badań profilaktycznych pracowników
  • Uzupełnianie apteczek pierwszej pomocy
  • Organizowanie audytów wewnętrznych z przestrzegania zasad i przepisów obowiązujących w zakładzie. Pracodawca oferuje: stabilną prace w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie uowy o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kompetencji oraz zaangażowania, ubezpieczenie medyczne, bogaty pakiet socjalny. Umowa na rok, docelowo umowa na czas nieokreslony. Godziny pracy: 7.30- 15.30

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).