Szczegóły oferty

Specjalista ds. BHP (M/f) - Branża Spożywcza

Michael Page

OFERTA NIEAKTUALNA

pomorskie, pomorskie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-24

Data wygaśnięcia:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Czas na zmiany?
Specjalista ds. BHP (m/f) - branża spożywcza
Pomorskie 33571/001

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. BHP.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnianie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG.
Organizacja należy do międzynarodowej grupy w skład której wchodzi kilkadziesiąt fabryk na świecie, a 5 w Polsce.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za zapewnianie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Współtworzenie oraz rozwijanie standardów i procedur dotyczących bezpieczeństwa na terenie zakładu produkcyjnego
  • Budowanie, ciągłe doskonalenie oraz promowanie kultury bezpieczeństwa w zakładzie produkcyjnym, odpowiedzialność za motywowanie pracowników oraz rozwijanie ich świadomości w obszarze bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie audytów oraz inspekcji związanych z obszarem bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników firmy, branie udziału w tworzeniu planów szkoleniowych
  • Udział w badaniu oraz analizowaniu przyczyn źródłowych dotyczących incydentów oraz wypadków, branie udziału w przeprowadzaniu oceny ryzyka w odniesieniu do zmian zachodzących w organizacji oraz procesach, przeprowadzanie okresowych analiz danych
  • Monitorowanie realizacji wymaganych przez organizację standardów bezpieczeństwa pracy
  • Przygotowanie oraz kontrola realizacji budżetu działu oraz udział w opracowaniu budżetu inwestycyjnego w celu spełnienia wymogów przepisów BHP
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolującymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Specjalisty ds. BHP w branży produkcyjnej
  • Aktualne uprawnienia Specjalisty ds. BHP, praktyczna znajomość zasad, przepisów i zagadnień z zakresu BHP (w tym zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn i bezpieczeństwa procesowego)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym
  • Asertywność
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie dającej możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy oraz pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych

[email protected]

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

Aplikuję

Dlaczego Michael Page?

Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców