Szczegóły oferty

Specjalista ds. BHP i Ochorny środowiska 1/2 etatu

RILETA Spółka z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

dolnośląskie

Data dodania:
2017-10-23

Data pierwszej publikacji:
2017-10-23

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Specjalista ds. BHP i Ochorny środowiska 1/2 etatu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • Doświadczenie zawodowe - min. 3 lata. Umiejętności - komunikatywność, bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS EXCEL. Uprawnienia - wymagane dla służby BHP.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie obowiązkowych szkoleń z zakresu bhp. Kontrola i wystawianie skierowań na badania wstępne, okresowe i kontrolne dla pracowników. Ocena ryzyka zawodowego. Sporządzanie dokumentacji wypadkowej. Kontakt z urządzeniami w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Kontakt telefoniczny - 76 7227652 w godzinach 7-15

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).