Podstawowe informacje

Specjalista ds. BHP

Silcare

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Data publikacji:
17-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
21-02-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. BHP

Opis oferty pracy:

Silcare Sp. z o.o. Sp. k. jeden z wiodących producentów branży kosmetycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Asystentka Kierownika Działu Pakowania i Wysyłki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• wsparcie kierownika działu w codziennych czynnościach;
• wprowadzanie danych do komputera;
• kontakt z pracownikami działu;
• zapewnienie płynności informacji między pracownikami a kierownikiem;
• archiwizację dokumentów;
• sporządzanie raportów;
• obsługę poczty elektronicznej;
• zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy działami.

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości obsługi komputera (Ms. Office, Internet);
• pracowitości;
• komunikatywności i zaangażowania;
• wysokiej kultury osobistej;
• bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• przeszkolenie i przygotowanie do stanowiska pracy;
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

specjalista ds. bhp

silcare rozpoczęło działalność w 2004 roku z fascynacji stylizacją paznokci. od początku przyświecała nam wizja tworzenia profesjonalnych, dobrych jakościowo kosmetyków. obecnie silcare to największy w europie producent żelu uv, produktów do stylizacji i pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz ciała."

Experum HR Kostrzyn Nad Odrą, Lubuskie

Obowiązki nadzór nad stanem bezpieczeństwa oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania zasad BHP, pełnienie funkcji doradczej w zakresie BHP, udzielanie informacji o ryzyku zawodowym, udział w ocenie ryzyka zawodowego, ścisła współpraca z kierownikami działów firmy w celu zachowani"

SPECJALISTA DS. BHP I PPOŻ
Steinpol Central Services Sp. z o.o. Zielona Góra, Lubuskie

Fabryka mebli tapicerowanych Steinpol Central Services Sp. z o.o. W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów produkujących meble tapicerowane, zlokalizowanych w zachodniej i południowej Polsce a Steinpol C"

JOBS.PL S.A. Zielona Góra, Lubuskie

Fabryka mebli tapicerowanych Steinpol Central Services Sp. z o.o. W Polsce, w ramach Grupy Steinpol zintegrowanych jest 8 zakładów produkujących meble tapicerowane, zlokalizowanych w zachodniej i południowej Polsce a Steinpol Central Services w Rzepinie stanowi centrum logistyczno"

specjalista ds bhp. p.poż i ochrony środowiska
Wschowa, Lubuskie

marmorin sp. z o.o.   jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami o międzynarodowej renomie z ponad 35 letnim doświadczeniem, zatrudniającą ponad 200 pracowników. firma posiada dwa zakłady produkcyjne: wschowa i starkowo. produkujemy wanny, umywalki, brodziki i zlewozmywaki w nowoczesnym w"

specjalista bhp i p.poż.
Zielona Góra, Lubuskie

zakres obowiązków:   przeprowadzanie kontroli z zakresu bhp i ppoż. współpraca z instytucjami kontroli zewnętrznych prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dot. zagadnień bhp przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych z zakresu bhp realizacja zadań z zakresu norm etycznych współpraca"