Szczegóły oferty

Specjalista ds. bhp

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

gdynia, pomorskie

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

Artykuł specjalista ds. bhp - obrazek nagłówkowy

zakres obowiązków:

  • codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną przeciwpożarową w siedzibie głównej oraz oddziałach spółki
  • doradztwo z zakresu przepisów i zasad bhp, inicjowanie, wspieranie i opiniowanie działań dotyczących podległego obszaru
  • wdrażanie rozwiązań i zasad z zakresu bezpieczeństwa pracy,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu bhp dla pracowników
  • prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja
  • nadzorowanie i organizacja pomiarów czynników środowiska pracy
  • prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem bhp i ppoż.
  • prowadzenie wewnętrznych warsztatów dla pracowników z zakresu bezpieczeństwa
  • promowanie kultury bezpieczeństwa

od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego lub studiów podyplomowych w zakresie bhp
  • kilkuletniego doświadczenia w firmie produkcyjnej o wysokim standardzie systemu bezpieczeństwa
  • znajomości zagadnień prawnych związanych z obszarem bhp w sektorze chemicznym
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
  • mile widziane posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji inspektora ochrony ppoż. wynikających z ustawy o ochronie ppoż
  • bardzo wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • gotowości do wyjazdów służbowych (2-3 dni w miesiącu)

oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku badań laboratoryjnych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat
  • dużą samodzielność i wpływ na kreowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy
  • pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych)