Szczegóły oferty

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

HR Consulting

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2018-12-19

Data pierwszej publikacji:
2018-12-03

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Data wygaśnięcia:
2019-01-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, prowadzącej działalność w sektorze ubezpieczeń poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Wspieranie, koordynowanie, wdrażanie programu zarządzania bezpieczeństwem IT
  • Opracowywanie programu wewnętrznych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT
  • Przeglądy istniejących oraz nowo wdrażanych systemów pod kątem bezpieczeństwa
  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami w trakcie przygotowywania i wdrażania nowych projektów
  • Audyt, proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Praca nad zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem informacji w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami regulatorów

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Znajomość zagadnień, dobrych praktyk i metodyk bezpieczeństwa IT
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji i procedur
  • Łatwość komunikacji pisemnej i ustnej w języku polskim oraz angielskim
  • Praktyczna wiedza w następujących technologiach:
  • Systemy operacyjne:
    • Microsoft Windows Server
    • Microsoft Windows
    • Unix/Linux
  • Sieć:
    • Projektowanie i wdrażanie bezpiecznych rozwiązań sieciowych
    • Bezpieczeństwo VPN/MPLS
    • Rutery/Firewall’e
    • Zarządzanie urządzeniami Checkpoint
    • Systemy IDS, IPS
    • Systemy Network Access Control
  • Bezpieczeństwo
    • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem klasy Enterprise
    • Narzędzia do kontroli stanu bezpieczeństwa
    • Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem stacji roboczych

Nasz Klient oferuje m.in.:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji, lidera w swojej branży
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę, długofalowy horyzont współpracy, atrakcyjne wynagrodzenie)
  • Bogaty pakiet socjalny: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, zajęcia z języka angielskiego, elastyczne godziny pracy, itp.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach
  • Doskonałą lokalizację w centrum
  • Przyjazne środowisko pracy, oparte o wzajemny szacunek.
W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim za pomocą przycisku:

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W REKRUTACJI!!!