Szczegóły oferty

Specjalista ds. Badań i Rozwoju

HRO Personnel

opoczno, łódzkie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-04-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Artykuł Specjalista ds. Badań i Rozwoju - obrazek nagłówkowy

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przysucha/k. Opoczna

Zakres obowiązków:
• Współpraca z zewnętrznymi ośrodkami naukowo-badawczymi;
• Poszukiwanie nowinek z branży odzieży ochronnej oraz przygotowywanie próbek tkanin i gotowych wyrobów odzieżowych;
• Opracowywanie dokumentacji związanej z deklaracjami zgodności oraz instrukcjami konserwacji środków ochrony indywidualnej;
• Tworzenie prezentacji oraz przeprowadzanie szkoleń z zakresu przepisów dotyczących środków ochrony indywidualnej;
• Koordynacja projektów badawczych.

Wymagania:
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
• Samodzielność i dobra organizacja pracy;
• Umiejętność wyszukiwania informacji;
• Kreatywność oraz nastawienie na rozwój;
• Sumienność;
• Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie;
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/349790

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.