Szczegóły oferty

Specjalista ds. analizy danych

Unimot S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

częstochowa, śląskie

Data dodania:
2018-11-02

Data pierwszej publikacji:
2018-10-10

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-11

Data wygaśnięcia:
2018-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista ds. analizy danych - obrazek nagłówkowy

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc
  • Współpraca z obszarami biznesowymi w zakresie analizy danych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami w zakresie bieżącej sprawozdawczości
  • Analiza gromadzonych informacji, współtworzenie standardów i doskonalenie systemu raportowania ze szczególnym wykorzystaniem informatycznych systemów wspierających zarządzanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomości MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Umiejętność sporządzania raportów i analiz
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobycie cennego doświadczenia i unikatowej wiedzy branżowej
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • Pakiet medyczny i Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom