Podstawowe informacje

Specjalista ds. analizy danych

Unimot S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Częstochowa, Śląskie

Data publikacji:
10-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista ds. analizy danych

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc
  • Współpraca z obszarami biznesowymi w zakresie analizy danych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami w zakresie bieżącej sprawozdawczości
  • Analiza gromadzonych informacji, współtworzenie standardów i doskonalenie systemu raportowania ze szczególnym wykorzystaniem informatycznych systemów wspierających zarządzanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomości MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Umiejętność sporządzania raportów i analiz
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zdobycie cennego doświadczenia i unikatowej wiedzy branżowej
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • Pakiet medyczny i Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. AplikujWyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2018