Szczegóły oferty

Specjalista ds. analiz transportu krajowego

ROHLIG SUUS Logistics S.A

OFERTA NIEAKTUALNA

kokotów, małopolskie

Data dodania:
2018-10-21

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-19

Data wygaśnięcia:
2018-11-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Artykuł Specjalista ds. analiz transportu krajowego - obrazek nagłówkowy
Miejsce pracy: Kokotów, Oddział Kraków

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:

  • Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe i inne)

Zadania:

  • Tworzenie rejestru wycen i aktualizacja osiąganych wyników we współpracy z klientem
  • Bezpośrednia implementacja cenników w systemie operacyjnym
  • Badanie zmian kosztów poszczególnych oddziałów krajowych
  • Kontrola powstawania nowych połączeń liniowych
  • Prowadzenie bieżących statystyk dot. zgodności ofert klienta z faktycznymi wynikami
  • Tworzenie narzędzi do analiz

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excell
  • Znajomość baz danych SQL
  • Komunikatywność
  • Skrupulatność

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

bottom