Szczegóły oferty

Specjalista ds. administracji

BIOWATT S.A.

Poznań, wielkopolskie

Data dodania:
2020-06-06

Data pierwszej publikacji:
2020-06-04

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-30

Warunki zatrudnienia:
Pełny etat

Pochodzenie oferty:
Adzuna

Firma działająca na rynku energii odnawialnej i budownictwa energetycznego, w związku z rozwojem poszukuje do zespołu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta tradycyjna, poczta email), dystrybucja poczty, nadzór nad obiegiem dokumentów oraz koordynowanie prawidłowego obiegu informacji,
  • współpraca z biurem prawnym w zakresie obsługi Spółki,
  • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych, jak i pism do organów administracji państwowej i samorządowej oraz kontrahentów,
  • współpraca z ubezpieczycielami,
  • nadzór na sporządzanymi przez Spółkę umowami oraz ewidencja umów,
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne dla Zarządu firmy i pracowników,
  • kompleksowe wprowadzenie nowozatrudnionych pracowników w firmie (umowy, wymagane dokumenty, procedury),
  • przygotowywanie sprawozdań do współpracujących z firmą podmiotów,
  • wdrażanie i nadzór nad prawidłowością procedur wewnętrznych w firmie
  • nadzór nad flotą samochodową,
  • organizacja bieżącego zaopatrzenia firmy (artykuły spożywcze, materiały biurowe, serwisy urządzeń).

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracowników,
  • posiadanie zdolności organizacyjnych i koordynacyjnych,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • znajomość komunikatywna języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym i rozwojowym segmencie gospodarki,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia związane z osiągnięciami,
  • możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia
  • pracę w młodym dynamicznym Zespole.