Podstawowe informacje

Specjalista do sprzedaży okien PCV

EUROCOMPLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

OFERTA NIEAKTUALNA

Alwernia, Małopolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do sprzedaży okien PCV

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera oraz internetu - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • Wykształcenie wyższe lub średnie. Umiejętność obsługi komputera : MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych. Doświadczenie: od 1-3 lat jako specjalista ds. sprzedaży okien PCV. Język angielski- poziom podstawowy.

Zakres obowiązków:

  • wycena stolarki otworowej PCV, sporządzanie ofert, zamówień, kontakt z firmami zewnętrznymi, obsługa klienta

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV do pracodawcy

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 19.06.2018