Podstawowe informacje

Specjalista do spraw sprzedaży

PIEKARNIA GALICYJSKA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Ropczyce, Podkarpackie

Data publikacji:
04-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw sprzedaży

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad spływem i prawidłowością zamówień oraz nad ewidencją dostaw ze sklepów. Współpraca w terenie ze sklepami w celu maksymalizacji parametrów sprzedażowych. Miejsce pracy Ropczyce oraz teren Podkarpacia.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

CV Miejsce pracy Ropczyce oraz teren Podkarpacia.

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017