Podstawowe informacje

Specjalista do spraw sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

Kartuzy, Pomorskie

Data publikacji:
01-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2300 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw sprzedaży

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • średnie ogólnokształcące - pożądane - umiejętności: SUMIENNOŚĆ
  • organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • -ANALIZOWANIE RYNKU I OFERT KONKURENCJI - POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW - UTRZYMYWANIE KONTAKTÓW Z DOTYCHCZASOWYMI PARTNERAMI HANDLOWYMI - ANALIZOWANIE WYNIKÓW SPRZEDAŻY - TWORZENIE OFERT HANDLOWYCH - NOGOCJOWANIE UMÓW I WARUNKÓW HANDLOWYCH - REALIZOWANIE PLANÓW SPRZEDAŻOWYCH - REPREZENTOWANIE FIRMY W WYDARZENIACH BRANŻOWYCH - PROPONOWANIE DZIAŁAŃ USPRAWNIAJĄCYCH SPRZEDAŻ - SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI DOTYCZĄCEJ SPRZEDAŻY

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach Mściwoja II 4 Kartuzy 83-300

SKIEROWANIE DO PRACY

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017