Podstawowe informacje

Specjalista do spraw sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

Bochnia, Małopolskie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw sprzedaży

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - pożądane
  • średnie zawodowe 4-letnie - pożądane
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • podstawy obsługi komputera, komunikatywność, mile widziane doświadczenie w handlu

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta detalicznego i hurtowego, wprowadzanie i wystawianie faktur, zamawianie towaru

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bochni Wojska Polskiego 3 Bochnia 32-700

skierowanie do pracy

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017