Podstawowe informacje

Specjalista do spraw rozliczania projektów unijnych

ABBEYS Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
11-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw rozliczania projektów unijnych

ABBEYS - wiodąca polska Spółka specjalizująca się w skutecznym pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej oraz pomocy publicznej dostępnej w Polsce dla sektora prywatnego i publicznego poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Specjalista do spraw rozliczania projektów unijnych Miejsce pracy: Warszawa

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

  • koordynacji i nadzoru prac związanych z rozliczeniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych,
  • przygotowania i przeprowadzania procedur wyboru wykonawców zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz Ustawą prawo zamówień publicznych,
  • przygotowania wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań i raportów z realizacji projektów w zakresie rzeczowym i finansowym,
  • przygotowania i przeprowadzania procedur związanych z wprowadzaniem zmian w projektach,
  • weryfikacji wydatków i opisywanie dokumentów księgowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem,
  • ścisłej współpracy z instytucjami finansującymi w zakresie rozliczania wniosków,
  • przygotowania dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektów,
  • bieżącej obsługi administracyjnej projektów w zakresie przepływu dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów,
  • wsparcia merytorycznego klientów podczas procesu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z funduszy unijnych.
  • przeprowadzenia procedury podpisania umowy o dofinansowanie, w tym przygotowanie i weryfikacji wymaganych dokumentów
  • znajomości funkcjonowania systemu informatycznego do obsługi projektów SL2014
  • znajomości przepisów i zasad w zakresie realizacji i rozliczania projektów finansowanych z funduszy unijnych

Mile widziane:

  • min. 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i księgowości

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • korzystne warunki płacowe
  • możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listy referencyjnej projektów za pomocą przycisku aplikowania. W tytule e-maila proszę umieścić nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko kandydata.

Aplikacje na ofertę należy składać do 10.11.2018

Sprawdź również inne oferty z branży:

Samodzielny referent do obsługi projektu
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach Siedlce, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Bieżąca, ścisła współpraca z koordynatorami projektu; wspomaganie procesu zarządzania projektem, w szczególności w aspekcie terminowego planowania i realizacji zadań merytorycznych oraz przepływów finansowych; sporządzanie dokumentów dotyczących "

Referent ds. rekrutacji w terenie
JOBS.PL S.A. Warszawa, Mazowieckie

Jeśli chciałbyś pracować w przyjaznym zespole, fajnej atmosferze a wyzwania są Tobie nie straszne - aplikuj ! Referent ds. rekrutacji w terenie Warszawa Obowiązki Praca w systemie 70 % w biurze i 50% terenie. Spotkania w Urzędach Pracy, organizacja giełd pracy, pozyski"

Starszy Specjalista / Specjalista w Dziale Finansów i Rozliczeń
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa, Mazowieckie

acownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji pracę w nowocześnie zarządzanej firmie (certyfikaty ISO) wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój"

Referent ds. rekrutacji
JOBS.PL S.A. Sokołów Podlaski, Mazowieckie

Referent ds. rekrutacji Sokołów Podlaski Obowiązki Do biura regionalnego poszukujemy osoby, która będzie wspierać procesy rekrutacji w Sokołowie i okolicach. Wymagania Obsługa poczty bieżącej Przygotowywanie zestawień/raportów Przygotowanie umów dla nowych pra"

referent ds. ochrony danych osobowych 8i
MUSI NOVUM Sp. z o.o. Żyrardów, Mazowieckie

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji w zakresie RODO Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: szkolenie w zakresie RODO - konieczne - umiejętności: współpraca z administratorem i inspektorem ochrony danych osobowych - konieczne Spos&"

Podinspektor ds. księgowości i windykacji
Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie

Zakres obowiązków: Sporządzanie i opracowywanie pism i innych dokumentów; nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych; kwalifikacja wydatków na poszczególne paragrafy wg. kierunku ich powstania; kontrola dowodow księgowych, ich dekretacja i ewidenc"