Szczegóły oferty

Specjalista do spraw rekrutacji K/M (j.ukraiński, j.rosyjski)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-24

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Warszawa
Artykuł Specjalista do spraw rekrutacji K/M (j.ukraiński, j.rosyjski) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - języki obce: rosyjski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • ukraiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane - inne zawody: Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
  • Wykształcenie wyższe
  • znajomość prawa dotyczącego legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, bardzo dobra znajomość języka ukraińskiiego i rosyjskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Obowiązki: realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla prowadzenie dokumentacji zatrudnionych osób koordynacja działań zatrudnionych pracowników prowadzenie procesów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce pomoc w tłumaczeniu dokumentów z języka ukraińskiego/rosyjskiego prowadzenie ewidencji osób zakwaterowanych weryfikacja i nadzór mieszkań oddanych pod wynajem pracowników z zagranicy inne zadania związane z obsługą zatrudnienia obcokrajowców.

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie,cv

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).