Podstawowe informacje

Specjalista do spraw produktu

INTER CARS SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw produktu

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • polski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Specjalista do spraw marketingu i handlu, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z kontrahentami z Chin, Tajwanu, Japonii. Prowadzenie korespondencji w języku chińskim i angielskim. Zamawianie części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018