Szczegóły oferty

Specjalista do spraw produktu

INTER CARS SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 4200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Specjalista do spraw produktu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • polski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Specjalista do spraw marketingu i handlu, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z kontrahentami z Chin, Tajwanu, Japonii. Prowadzenie korespondencji w języku chińskim i angielskim. Zamawianie części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).