Podstawowe informacje

Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Praca - Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • hindi - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży, staż: 2 lat
  • wykształcenie wyższe kier. ekonomia, umiejętności menadżerskie, 24 m-ce dośw.zawodowego, biegła znajomość jęz. angielskiego, hindi, zaawansowana jęz. gudżarati
  • Weryfikowanie wyników sprzedaży firmy - współpraca z producentami, dystrybutorami i dostawcami z Indii ze szczególnym uwzględnieniem reionu gujarati - monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących konsumentów, konkurentów i wyników własnej działalności - negocjacje handlowe z Partnerami Biznesowymi i podpisywanie umów handlowych na współpracę - wyjazdy służbowe w celu budowania relacji, nawiązywania współpracy na terenie Indii ze szczególnym uwzględnieniem regionu gujarati -kreowanie polityki sprzedażowej firmy - realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Zakres obowiązków:

  • jw

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv/skierowanie

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018