Szczegóły oferty

Specjalista do spraw marketingu z językiem arabskim i angielskim

INFINITY SOLUTIONS ANNA PODLEWSKA

OFERTA NIEAKTUALNA

miłosław, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-02

Data wygaśnięcia:
2018-06-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Specjalista do spraw marketingu z językiem arabskim i angielskim - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: adobe illustrator - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • arabski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • stworzenie strony internetowej, etykiet i opakowań w języku arabskim i angielskim, stworzenie materiałów marketingowych i kampanii sprzedażowejprzeznaczonej na rynki Bliskiego Wschodu,

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą Anna Podlewska tel. 790500422 email. a.m.podlewska@gmail.com

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).