Podstawowe informacje

Specjalista do spraw marketingu z językiem arabskim i angielskim

INFINITY SOLUTIONS ANNA PODLEWSKA

OFERTA NIEAKTUALNA

Miłosław, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
02-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Praca - Specjalista do spraw marketingu z językiem arabskim i angielskim

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: adobe illustrator - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • arabski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • stworzenie strony internetowej, etykiet i opakowań w języku arabskim i angielskim, stworzenie materiałów marketingowych i kampanii sprzedażowejprzeznaczonej na rynki Bliskiego Wschodu,

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt z pracodawcą Anna Podlewska tel. 790500422 email. a.m.podlewska@gmail.com

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018