Szczegóły oferty

Specjalista do spraw księgowości K/M (j. chiński, j. angielski)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 15000 PLN

Artykuł Specjalista do spraw księgowości K/M (j. chiński, j. angielski) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - języki obce: chiński - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - inne zawody: Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości, staż: 5 lat
  • wykształcenie wyższe
  • 5 lat doświadczenia zawodowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i chińskiego. Obowiązki: Sprawowanie samodzielnej kontroli formalnoprawnej i rachunkowej wszystkich dowodów księgowych,Terminowe prowadzenie ewidencji księgowej dokumentów, Analiza zobowiązań i przygotowywanie przelewów bankowych,Przygotowywanie sprawozdań finansowych, wypełnianie wszelkich zaleceń, instrukcji, uchwał oraz innych poleceń pracodawcy
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • komunikacja z innymi pracownikami oraz klientami banku w języku chińskim oraz języku angielskim.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie cv

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).