Podstawowe informacje

Specjalista do spraw kadr, k/m

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 1

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2900 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw kadr, k/m

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Pakiet MS Office
  • Prawo pracy - inne zawody: Specjalista do spraw kadr, staż: 5 lat
  • Wymagania niezbędne: 1) obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się także osoby nie posiadając obywatelstwa polskiego, zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016r., poz. 902) 2) pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych
  • 3) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • 4) nieposzlakowana opinia 5) wykształcenie średnie, pożądane wyższe na kierunku prawo pracy 6) staż pracy min. 5 lat
  • 7) zaawansowana znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel), 8) znajomość programu Kadry Optivum i Arkusz - ProgMan 3. Wymagania dodatkowe: 1)znajomość regulacji prawnych w zakresie: ustawy Kodeks pracy oraz przepisów wykonawczych w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych, rozporządzenia o wynagradzaniu pracowników samorządowych, ustawy o systemie oświaty, przepisy wprowadzające ustawę prawo oświatowe, ustawy o finansowaniu zadań oświatowych, ustawy Karta Nauczyciela, ustawy o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych. 2)samodzielność, obowiązkowość
  • rzetelność, sumienność, dokładność, terminowość
  • 3)komunikatywność i otwartość. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1) prowadzenie spraw osobowych pracowników szkoły
  • 2) weryfikowanie kwalifikacji kandydatów do pracy
  • 3) przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz zmian w zakresie umów
  • 4) sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • 5) prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników administracyjno-obsługowych
  • 6) prowadzenie ewidencji urlopów wypoczynkowych
  • 7) sporządzenie zaświadczeń o zatrudnieniu dla pracowników
  • 8) sporządzanie duplikatów doku

Zakres obowiązków:

  • jw.

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018