Podstawowe informacje

Specjalista do spraw kadr i płac

Biuro Rachunkowe "ANNA"

OFERTA NIEAKTUALNA

Jastrzębie Zdrój, Śląskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw kadr i płac

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: dokładność
  • skrupulatność
  • samodzielność
  • wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • terminowość
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych

Zakres obowiązków:

  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac Przygotowywanie dokumentów do ZUS Prowadzenie ewidencji i rozliczeń czasu pracy, urlopów oraz zwolnień lekarskich Kompletowanie oraz sporządzanie dokumentacji pracowników Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami Monitorowanie zmian przepisów prawa pracy Nadzorowanie terminowości przeprowadzania szkoleń BHP i badań lekarskich Kontrola i archiwizacja dokumentów

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontak telefoniczny lub osobisty (CV)

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018