Podstawowe informacje

Specjalista do spraw importu i eksportu.

BARCO T.D.S. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Kraków, Małopolskie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw importu i eksportu.

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Wymagana znajomość języków: rosyjski, ukraiński, angielski i niemiecki. Wymagana dobra znajomość MsOffice oraz zdolności analityczne. Wymagany staż pracy - 5 lat.

Zakres obowiązków:

  • Administracja zakupów i sprzedaży zagranicznej. Wsparcie obsługi kontrahentów w kraju i za granicą. Przygotowanie ofert handlowych. Przygotowanie dokumentacji do odpraw celnych.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017