Szczegóły oferty

Specjalista do spraw importu i eksportu.

BARCO T.D.S. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2017-12-01

Data pierwszej publikacji:
2017-12-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł Specjalista do spraw importu i eksportu. - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • posiadanie uprawnień: Prawo jazdy kat. B
  • Wymagana znajomość języków: rosyjski, ukraiński, angielski i niemiecki. Wymagana dobra znajomość MsOffice oraz zdolności analityczne. Wymagany staż pracy - 5 lat.

Zakres obowiązków:

  • Administracja zakupów i sprzedaży zagranicznej. Wsparcie obsługi kontrahentów w kraju i za granicą. Przygotowanie ofert handlowych. Przygotowanie dokumentacji do odpraw celnych.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).