Podstawowe informacje

Specjalista do spraw finansów

PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Podkarpackie

Data publikacji:
01-09-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw finansów

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - pożądane
  • średnie zawodowe - pożądane
  • wyższe (w tym licencjat) - pożądane
  • średnie zawodowe 4-letnie - pożądane
  • pomaturalne/policealne - pożądane - umiejętności: obsługa komputera
  • prawo jazdy kat B - pożądane
  • CV na e-mail: mariusz.warchol@proficredit.pl

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo finansowe, sprzedaż pożyczek i obsługa klienta na terenie powiatu lubaczowskiego.

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV na e-mail: mariusz.warchol@proficredit.pl

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017