Podstawowe informacje

Specjalista do spraw administracyjnych

Soltrex Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista do spraw administracyjnych

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: obsługa komputera - języki obce: ukraiński - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi komputera, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 884-829-404

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja oświadczeń i zezwoleń na pracę, archiwizacja dokumentów, uzupełnianie dokumentów dotyczących zatrudnienia pracowników.

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi komputera, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 884-829-404 Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia, umiejętność obsługi komputera, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 884-829-404

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018