Podstawowe informacje

Specjalista administracyjny K/M

MIĘDZYZAKŁADOWE SPÓŁDZIELCZE ZRZESZENIE BUDOWY DOMÓW MIESZKALNYCH "OCHOTA"

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 3000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Specjalista administracyjny K/M

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe, typ: budowlane - umiejętności: Pakiet MS Office - pożądane - inne zawody: Pozostali agenci i administratorzy nieruchomości, staż: 2 lat
  • Wymagane wykształcenie średnie budowlane
  • znajomość pakietu Office, 2-letnie doświadczenie w zakresie administrowania nieruchomościami. Oferta winna zawierać: 1. Curriculum Vitae z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie informacji i przechowywanie danych osobowych w celu rekrutacji, 2. list motywacyjny, 3. oświadczenie o niekaralności. Oferty należy składać do dnia 11.06.2018 r. do godz. 16:00 w zamkniętych kopertach z dopiskiem: Konkurs - specjalista w dziale administracyjnym" w siedzibie Spółdzielni przy ul. Opaczewskiej 43 w Warszawie, IV piętro (tel. 22 867 22 45).

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.06.2018