Szczegóły oferty

Spawacz TIG/MIG

GIARDINO BEATA CABAJ

OFERTA NIEAKTUALNA

szczecin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-19

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Spawacz TIG/MIG - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: SPAWANIE METODĄ MIG, TIG - umiejętności: PRAWO JAZDY B - pożądane - inne zawody: Spawacz, staż: 1 lat

Zakres obowiązków:

  • SPAWANIE METODĄ TIG/MIG, PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW DO SPAWANIA, KONTROLA JAKOŚCI SPAWÓW, PRACE MONTERSKIE, WYMAGANIA: UMIEJĘTNOŚĆ I UPRAWNIENIA SPAWALNICZE TIG ORAZ MIG, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B, DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE STAWKA OD 13,70 ZŁ/H DO UZGODNIENIA,

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B UPRAWNIENIA TIG/MIG

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).