Szczegóły oferty

Spawacz

OFERTA NIEAKTUALNA

suwałki, podlaskie

Data dodania:
2017-10-31

Data pierwszej publikacji:
2017-10-31

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-09

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Spawacz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - pożądane - inne zawody: Spawacz, staż: 6 miesięcy
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa, zaangażowanie, zręczność rąk, zaangażowanie, zdolność myślenia technicznego, chęć do pracy. Pracodawca zadeklarował pomoc w uzyskaniu lub uaktualnieniu uprawnień spawalniczych.

Zakres obowiązków:

  • Łączenie części i elementów konstrukcji ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych w procesie spawalniczym.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach Kościuszki 71a Suwałki 16-400

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).