Podstawowe informacje

Spawacz

OFERTA NIEAKTUALNA

Suwałki, Podlaskie

Data publikacji:
31-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 13 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Spawacz

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - pożądane - inne zawody: Spawacz, staż: 6 miesięcy
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa, zaangażowanie, zręczność rąk, zaangażowanie, zdolność myślenia technicznego, chęć do pracy. Pracodawca zadeklarował pomoc w uzyskaniu lub uaktualnieniu uprawnień spawalniczych.

Zakres obowiązków:

  • Łączenie części i elementów konstrukcji ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych w procesie spawalniczym.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach Kościuszki 71a Suwałki 16-400

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017