Podstawowe informacje

Spawacz

Daniel Czuchra F.P.H.U "Brukopl"

OFERTA NIEAKTUALNA

Ruda, Podkarpackie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Spawacz

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Kurs w zawodzie spawacza elektrycznego oraz gazowego.

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych, praca fizyczna. Możliwość oddelegowania na teren całego kraju zgodnie z wykonywanymi usługami.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą.

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 08.06.2018