Szczegóły oferty

Spawacz-robotnik budowlany (nr 3128)

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA HYDROTECHNICZNEGO "HYDRO-EKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-11

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Artykuł spawacz-robotnik budowlany (nr 3128) - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: spawanie elektryczne i gazowe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia spawacza: spawanie elektryczne, cięcie gazowe

Zakres obowiązków:

  • spawanie elektryczne, cięcie gazowe w przypadku gdy nie ma takiego zajęcia pomoc na budowie praca na terenie działania całego przedsiębiorstwa

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

tel. 602-777-091 - p. Tomasz Płoszaj w godz. 7:00-15:00

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).