Podstawowe informacje

spawacz

OFERTA NIEAKTUALNA

Pszczyna, Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - spawacz

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: rysunek techniczny
  • osoba do 30 r.ż., umijetność spawania (potwierdzona certyfikatem), umijetność czytania rysunku technicznego

Zakres obowiązków:

  • spawanie stali konstrukcyjnej, nerdzewnej i aluminium, obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas spawania, czytanie rysunku technicznego

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie Dworcowa 23 Pszczyna 43-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Pszczynie

Język(i) aplikowania: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 07.06.2018