Podstawowe informacje

Spawacz

STARNET24 Jarosław Gąsiorowski

OFERTA NIEAKTUALNA

Płock, Mazowieckie

Data publikacji:
16-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 5000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Spawacz

Wymagania:

  • - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - dodatkowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: spawanie metodą MIG - umiejętności: znajomość rysunku technicznego - inne zawody: Spawacz, staż: 3 miesięcy
  • wymagane uprawnienia spawacza metodą MIG 135-136, 138

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów metalowych zgodnie z projektem (praca w Kutnie).

Sposób aplikowania:

świadectwa szkolne, pracy uprawnienia spawacza metodą MIG

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017