Szczegóły oferty

Spawacz

STARNET24 Jarosław Gąsiorowski

OFERTA NIEAKTUALNA

płock, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-16

Data pierwszej publikacji:
2017-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 5000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Spawacz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - dodatkowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: spawanie metodą MIG - umiejętności: znajomość rysunku technicznego - inne zawody: Spawacz, staż: 3 miesięcy
  • wymagane uprawnienia spawacza metodą MIG 135-136, 138

Zakres obowiązków:

  • Spawanie elementów metalowych zgodnie z projektem (praca w Kutnie).

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

świadectwa szkolne, pracy uprawnienia spawacza metodą MIG

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).