Podstawowe informacje

Spawacz (O)

FHU "COM I BUD" DARIUSZ UTRATA

OFERTA NIEAKTUALNA

Niedomice, Małopolskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3033 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Spawacz (O)

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • rok doświadczenia na stanowisku, uprawnienia MAG 135, mile widziana znajomość dokumentacji technicznej. Praca w Niedomicach na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00, wynagrodzenie 3033zł brutto. Kontakt: Firma Handlowo-Usługowa "COM I BUD" Dariusz Utrata, tel. 14 645 67 29 (w godz. 7:30-15:30), osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: eczmyr@zsbutrata.com.

Zakres obowiązków:

  • Spawacz

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 06.06.2018