Podstawowe informacje

spawacz

OFERTA NIEAKTUALNA

Krotoszyn, Wielkopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 25 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - spawacz

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: Umiejętność spawania

Zakres obowiązków:

  • wymagania: wykształcenie zawodowe, doświadczenie bez znaczenia zakres obowiązków: spawanie zabudów do wózków widłowych, ciągników, pojazdów elektrycznych

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie Rawicka 7b Krotoszyn 63-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Giełda pracy 11.06.2018 godz. 11:00 Krotoszyn, ul. Rawicka 7b, p. 15, II piętro w Powiatowym Urzędzie Pracy

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018