Podstawowe informacje

Spawacz

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Wielkopolskie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 17 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Spawacz

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • staż 3 lata w zawodzie

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji metalowych oraz aluminiowych. Prostowanie, cięcie, prasowanie, obsługa maszyn produkcyjnych

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski 08-300

cv, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje,

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017