Szczegóły oferty

Spawacz

OFERTA NIEAKTUALNA

koło, wielkopolskie

Data dodania:
2017-12-01

Data pierwszej publikacji:
2017-12-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Spawacz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • staż 3 lata w zawodzie

Zakres obowiązków:

  • spawanie konstrukcji metalowych oraz aluminiowych. Prostowanie, cięcie, prasowanie, obsługa maszyn produkcyjnych

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski 08-300

cv, świadectwa pracy, dokumenty potwierdzające kwalifikacje,

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).