Podstawowe informacje

Spawacz

S-STAL PAWEŁ SUFIN

OFERTA NIEAKTUALNA

Gliwice, Śląskie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa zlecenie/ o dzieło

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Spawacz

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Spawanie MAG/MIG - inne zawody: Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie zawodowe mile widziane, także osoby po kursach
  • uprawnienia MIG/MAG
  • spawanie konstrukcji stalowych
  • jedna zmiana
  • umowa o dzieło z możliwością podpisania umowy o pracę
  • miejsce pracy: Gliwice

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017