Szczegóły oferty

Spawacz

S-STAL PAWEŁ SUFIN

OFERTA NIEAKTUALNA

gliwice, śląskie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Spawacz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Spawanie MAG/MIG - inne zawody: Spawacz

Zakres obowiązków:

  • Doświadczenie zawodowe mile widziane, także osoby po kursach
  • uprawnienia MIG/MAG
  • spawanie konstrukcji stalowych
  • jedna zmiana
  • umowa o dzieło z możliwością podpisania umowy o pracę
  • miejsce pracy: Gliwice

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

Kontakt osobisty po uzgodnieniu telefonicznym z pracodawcą

Język składanych dokumentów: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).