Szczegóły oferty

Sortowacz odpadów/pracownik gospodarczy

OFERTA NIEAKTUALNA

stargard, zachodniopomorskie

Data dodania:
2017-07-21

Data pierwszej publikacji:
2017-07-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-03-13

Data wygaśnięcia:
2017-12-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2050 PLN

Artykuł Sortowacz odpadów/pracownik gospodarczy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie podstawowe

Zakres obowiązków:

  • sortowanie odpadów komunalnych, selektywnie zebranych, prace gospodarcze, zamiatanie, porządkowanie, sprzątanie
  • praca na jedną zmianę od 7.00 do 15.00
  • miejsce wykonywania pracy: Instalacje ZZO Stargard Sp. z o.o. w Łęczycy, Gmina Stara Dąbrowa.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie I Brygady 35 Stargard 73-110 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv Oferta pracy skierowana jest do osób bezrobotnych, które nie ukończyły 30 roku życia, zarejestrowanych w Urzędzie Pracy, objętych II profilem pomocy (REFUNDACJA 30-). Osoby spełniające wymagania proszone są o zgłaszanie się do swojego doradcy klienta w godz. od 8 do 14 w celu otrzymania skierowania do pracy.

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).