Podstawowe informacje

soft-projekt - asystentka biura/projektanta

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
15-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
08-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
olx.pl

Opis oferty pracy

Praca - soft-projekt - asystentka biura/projektanta

witam!

soft-projekt jan szymański jest znaną w kraju firmą tworzącą oprogramowanie dla geologii i geotechniki. nasz firma mieści się w dzielnicy śródmieście we wrocławiu.

poszukujemy osoby na stanowisko asystentka biura/projektanta.

główne obowiązki:

- przygotowanie oraz wysyłka korespondencji, archiwizowanie dokumentów,

- udzielanie informacji i kontakt z klientami,

- sporządzanie faktur i zestawień

- pomoc w przygotowywaniu wersji językowych programów

- inne prace bieżące związane z prowadzeniem biura.

wymagania:

- wykształcenie wyższe lub półwyższe najlepiej w zakresie geologii/geotechniki/górnictwa/ochrona środowiska lub innym technicznym ewentualnie ekonomicznym

- chęć do pracy, komunikatywność,

- umiejętność sprawnej obsługi komputera

- znajomość pakietu office, excel

- znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziome podstawowym

- mile widziana minimalna znajomość jeżyka sql

- prawo jazdy kat. b

mile widziane zameldowanie na terenie powiatu wrocławskiego.

oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w rozwijającej się firmie,,

- miłą i niestresującą atmosferę,

- możliwość rozwoju,

- ruchome godziny pracy w wymiarze 5 godzin (od poniedziałku do piątku, rozpoczęcie 8.30 - 9.30 oraz zakończenie 13.30 - 14.30)

inne uwagi

na początek okres próbny 3 miesiące.

czas pracy na początek 5/8 etatu potem może zostać rozszerzony.