Podstawowe informacje

Ślusarz/spawacz

Zakład Ślusarski Exsport-Import Zygmunt Andura

OFERTA NIEAKTUALNA

Sandomierz, Świętokrzyskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Ślusarz/spawacz

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - pożądane
  • średnie ogólnokształcące - pożądane
  • średnie zawodowe 4-letnie - pożądane
  • zasadnicze zawodowe - pożądane
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: spawacz metodą mig/mag - inne zawody: Ślusarz*
  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • Prace ślusarskie. Wykonywanie konstrukcji stalowych

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

kontakt z pracodawcą telefoniczny 505 181 190 lub 509 644 185

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018