Podstawowe informacje

Ślusarz/spawacz

ECO-CONSTRUCTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Gościcino, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Ślusarz/spawacz

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie mile widziane doświadczenie lub do przeszkolenia, mile widziane uprawnienia TIG lub do przeszkolenia. Docelowo umowa o pracę lub rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji. brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: kurs spawania metodą TIG - dodatkowe

Zakres obowiązków:

  • Spawanie, składanie elementów stalowych.

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018