Podstawowe informacje

Ślusarz

JS Fabryka Przekładni Sp.zo.o. Sp.k

OFERTA NIEAKTUALNA

Słupsk, Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Ślusarz

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • [Inne] : Wynagrodzenie od 2500 do 3200 brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji Godziny pracy: 6:14, 14:22, 22:6 spostrzegawczość, zdolności manualne, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Opis stanowiska: operacje montażowe i demontażowe przekładni, operacje obróbki ślusarskiej – mechanicznej i ręcznej, obsługa pras i suwnic Praca w godz.6.00-6.00

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018