Szczegóły oferty

Ślusarz

JS Fabryka Przekładni Sp.zo.o. Sp.k

OFERTA NIEAKTUALNA

słupsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-13

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Ślusarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • [Inne] : Wynagrodzenie od 2500 do 3200 brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji Godziny pracy: 6:14, 14:22, 22:6 spostrzegawczość, zdolności manualne, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Opis stanowiska: operacje montażowe i demontażowe przekładni, operacje obróbki ślusarskiej – mechanicznej i ręcznej, obsługa pras i suwnic Praca w godz.6.00-6.00

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).