Podstawowe informacje

Ślusarz

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Ślusarz

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: obsługa i konserwacja myjki wysokociśnieniowej - języki obce: rosyjski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • ukraiński - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Ślusarz*, staż: 3 miesięcy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych do lakierowania proszkowego
  • konserwacja urządzeń myjących.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 07.06.2018