Szczegóły oferty

Ślusarz pod ziemią

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Ekop" Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

jastrzębie zdrój, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-14

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 4500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Ślusarz pod ziemią - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: brak lub niepełne podstawowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: doświadczenie zawodowe - dodatkowe - umiejętności: chęć do pracy
  • doświadczenie w zbrojeniu przenośników taśmowych
  • uczciwość

Zakres obowiązków:

  • Praca p/z - 4 zmiany. Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na stałe.

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt tel., osobisty lub e-mail: biuro@ekop.pl

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).