Szczegóły oferty

Ślusarz osprzętu

COGNOR S.A. ODDZIAŁ FERROSTAL ŁABĘDY W KRAKOWIE

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-13

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Ślusarz osprzętu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne
  • posiadanie uprawnień: kurs spawacza elektrycznego
  • uprawnienia przecinacza tlenowego
  • uprawnienia do obsługi suwnicy - pożądane - umiejętności: dyspozycyjność - inne zawody: Ślusarz* - pożądane
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe - mile widziane ślusarz/spawacz, mile widziane doświadczenie, umiejętności zgodne z zakresem czynności, uprawnienia spawacza elektrycznego, przecinacza tlenowego, mile widziane uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu roboczego

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie rewizji stanu łożysk, przebudowa walców, obsługa strugarki, spawanie, podstawowe prace na kuźni

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Kontakt telefoniczny, mailowy

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).